Coco smoothie broskev lyofilizovaná 100g

Cocco bello! Cocco fresco! Vychutnej si svěží smoothie z čerstvého kokosového mléka a šťavnatého ovoce. Naše konzistence připomíná české piškoty, ale chuť Tě vystřelí do tropického ráje!

standardní cena: 259 Kč –12 % 226 Kč 188,33 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (4 ks)
Coco smoothie broskev lyofilizovaná 100g
Coco smoothie broskev lyofilizovaná 100g
259 Kč –12 %

Detailní popis produktu

Nalaď se na novou vlnu smoothieček a vyzkoušej něco neotřelého! Novodobé smoothie má podobu lahodného, ovocného čtverečku. Coco smoothie s příchutí broskve můžeš mlsat přímo ze sáčku. Zkrátka zdravé mlsání bez starostí. Co dělá tyto smoothie čtverečky jedinečnými, je jejich čisté složení. Pouze mrazem sušené smoothie kousky – broskev s kokosovým mlékem a nic víc. No a ta chuť. Smoothie čtverečky v puse nejdříve lehce zakřupou a pak se dokonale rozpustí na jazyku. Prostě pecka jídlo.

Broskvové coco smoothie si zamilují nejen dospělí, ale také děti. Pro ně budou šťavnaté smoothie čtverečky vynikající náhradou za bonbóny plné éček a cukru. Coco smoothie broskev si můžete i společně s dalším mlsáním zabalit do Sváčonosiče a vzhůru do práce, školy či na výlet. Tradááá. 

 

TOP informace o Coco smoothie s příchutí broskve

  1. Čtverečky chutnají jako čerstvé ovoce.
  2. Skvělá zásobárna vitamínů na každý den,
  3. Křupavé, rozplývají se na jazyku.
  4. Bez přidaného cukru a jiných aditiv.
  5. Potravina, která se nelepí a nešpiní ruce.

Jak se smoothie suší mrazem?

Lyofilizace neboli sušení mrazem je metoda založená na sublimaci zmrzlé vody při nízké teplotě a tlaku. Právě v takových kontrolovaných podmínkách přestupuje voda z pevného skupenství (ledu) přímo do plynného (pára), aniž by došlo k přeměně na fázi kapalnou (voda). Proto se suroviny hluboko mrazí při teplotách −55 až −100 °C a při tlaku o několik stovek pascalů nižším, než je ten normální – atmosférický. Kdybychom při sušení nezajistili dostatečně nízký tlak, dopadlo by to stejně, jako bychom suroviny vařili při 100 °C – výsledný produkt by se připálil a ztratil veškeré vlastnosti, díky kterým je tak jedinečný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Smoothie Food
Složení: Broskev 55 %, kokosové mléko 45 %
Alergeny: Alergeny jsou vyznačeny podtržením. Může obsahovat stopy arašídů a dalších skořápkových plodů, sezamu, lepku, mléka a SO2.
Trvanlivost: 3–8 měsíců
Skladování: Skladujte v chladu, suchu a temnu. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Balení: Znovuuzavíratelný ZIP sáček
Úprava: lyofilizované smoothie kousky
Typ sušení: mrazem sušené

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: