Se SmoothieJet na cestách

V době dovolených náš jídelníček může vypadat trochu jinak než během zbytku roku. Když jste zvyklí na zdravou stravu a neumíte se jí vzdát během dovolené máme pro vás řešení.

Lehký, malý a úsporný přenosný mixér  stačí jednou nabít a na dovolené vám vystačí až na 20 smoothie nápojů . SmoothieJet je „velký, malý pomocník“, který nezabere moc místa ve vašem kufru. 

S jeho malou váhou nebudete vědět, že ho máte s sebou. Smoothie mixéry jsou oblíbené po celém světě u lidí, kteří si potrpí na svoji stravu. Mixer SmoothieJet Stronger je nabíjetelný pomocí USB kabelu. Kompletně se nabije již za 5 hodin což je výhoda, když spěcháte.     

Sladké nebo slané?

Nezáleží na tom ať už jste zastáncem sladkých nebo slaných jídel. SmoothieJet zvládne rozmixovat všechny druhy ovoce a zeleniny.  

Obecně ho lidé nejčastěji využívají k přípravě smoothie nápojů, ale to není všechno, co SmoothieJet zvládne.

Využití si najde při přípravě pesta, džemů, dětské stravy, při přípravě oříškového másla nebo rozmixování ovesných vloček.

Na delší nebo kratší cesty

Pokud si potrpíte na přípravě vlastní stravy během dovolené SmoothieJet si u vás najde využití.  

Snídaně je základ dne. Proto je vhodné mít po ruce přenosný mixér, se kterým si zdravou snídani připravíte opravdu jednoduše.  

Relax na pláži

Na lehátku, někde na pláži? ???? Tam se vidí opravdu mnoho lidí. K letní dovolené patří zaručeně také drinky a čerstvé smoothie nápoje. Po ty si už nemusíte chodit na vzdálené místo, ale můžete využít pohodlnějšího způsobu, jakým je SmoothieJet . Navíc to budou ušetřené peníze a nezabere vám to moc času. 

Zdravé pro vás a vaše děti

Bez přidaných éček a konzervantů. Děti milují ovocné džusy a nápoje. Vy jim víte už za pár minut připravit zdravé smoothie, které můžete vzít všude sebou, a tak se nemusíte bát o dehydrataci vašich ratolestí.